Promocja

PILNE Ortopedzi przerażeni szybkością działania nowej formuły na haluksy

Nowa formuła prof. Landera pozwala w miesiąc pozbyć się haluksów – bez operacji i długiej rehabilitacji

Profesor Adam Lander udowodnił testami medycznymi i badaniami podologicznymi, że praktycznie każda kobieta może pozbyć się bólu i odzyskać sprawne stopy w miesiąc. Wszystko za sprawą nowej formuły przeciw haluksom. Jest nie tylko szybka i skuteczna. Nie wymaga bolesnych zabiegów i długiej rehabilitacji.

Specjaliści ortopedii z Warszawy ze zdumieniem patrzyli na efekty działania formuły prof. Landera. Na zdjęciach rentgenowskich pacjentów widać wyraźnie, że koślawy paluch został wyprostowany, a stan zapalny stawu zlikwidowany.

Z udokumentowanych relacji pacjentów wynika, że dzięki codziennemu stosowaniu tej metody pozbyli się haluksów i spowodowanego nimi bólu. Tajemnicę działania kuracji odkryto dopiero po przeprowadzeniu dogłębnych badań na Uniwersytecie Stanowym w Scranton USA.

PRZED

PO

Formuła Prof. Landera koryguje ułożenie koślawego palucha (z odchylonego do wewnątrz na proste), umożliwiając szybkie usunięcie opuchlizny i regenerację stawu dużego palucha.

Oto jak prof. Lander wyjaśnia działanie swojej formuły w sposób naukowy:

„Tajemnica mojej formuły na halluksy tkwi w naukowym podejściu do walki z deformacją stóp. Chodzi w nim o zastosowanie, opracowanego przez mój zespół badawczy, specjalnego elementu biomechanicznego. Jego działanie jest precyzyjne i niezawodne. Zastosowany na stopy, równocześnie koryguje ułożenie dużego palca, zmniejsza nacisk na staw oraz zapobiega dalszym zniekształceniom koślawego palucha”.

Badania obciążeniowe stawów, przeprowadzone wśród pacjentek prof. Landera, dowiodły, że jego formuła nie tylko prostuje koślawy paluch, ale także wyraźnie wzmacnia i stabilizuje stopę oraz poprawia jej ukrwienie. W rezultacie przywraca jakość chodzenia oraz likwiduje uczucie bólu i dyskomfortu.

Zdaniem rehabilitantów i podologów, kluczowym elementem metody prof. Landera jest zaawansowany technologicznie aparat korygujący haluksy. W odróżnieniu od zwykłych metod, posiada on motoryczną konstrukcję. Dzięki temu, jako jedyny, pozwala na aktywną korekcję palucha koślawego w ciągu dnia i pasuje do większości modeli obuwia.

Tomasz Aronson, specjalista podologii z Kliniki w Poznaniu

Aparat prof. Landera bazuje na tzw. systemie czynnej rekonwalescencji stawów i kości stopy, dotychczas z sukcesem stosowanej wyłącznie w prywatnych ośrodkach rehabilitacyjnych dla sportowców i gwiazd modelingu w Szwajcarii. Jego zaprojektowana przez biomechaników konstrukcja zapewnia najwyższy komfort użytkowania i przyśpiesza proces naprawczy.

Zastosowana w aparacie ruchoma głowica, w połączeniu ze specjalną poduszką z nanowłókien leczniczych, w szybki sposób usuwa ból, koryguje pozycję palucha oraz skutecznie zapobiega dalszej deformacji stóp.

Przebieg procesu „prostowania” koślawego palucha w trakcie 30 dni kuracji (na podst. uśrednionych danych pacjentów)

Odchylenie koślawego palucha (w stopniach kątowych)

 • start
 • Dzień 3
 • Dzień 7
 • Dzień 14
 • Dzień 21
 • Dzień 28
 • Formuła Landera
 • zwykłe korektory

Ostrzeżenie – ufaj tylko sprawdzonym metodom na haluksy

Prof. Lander jest naukowcem, dlatego liczą się dla niego fakty, a nie obietnice. Żeby mieć pewność, czy jego korektor motoryczny działa na wszystkie rodzaje haluksów, przeprowadził specjalne badanie kliniczne. Wzięło w nim udział 133 kobiet w wieku od 20-75 lat. Celem testu było naukowe sprawdzenie: Czy formuła prof. Landera naprawdę gwarantuje pozbycie się koślawego palucha i wzmocnienie stawu stopy – bez zabiegów, diety i długotrwałej rehabilitacji? Oto wyniki:

Udokumentowane wyniki 4-tygodniowej kuracji prof. Landera, opublikowane w czasopiśmie medycznym Orthopedics in Health&Disease:

 • na podstawie ankiety kwestionariuszowej stwierdzono, że 83% kobiet odczuło znacznie zmniejszenie bólu już po pierwszym dniu stosowania korektora,
 • 71% osób stosujących aparat, po paru godzinach noszenia mogło już normalnie chodzić,
 • badania rezonansem magnetycznym potwierdziły zlikwidowanie stanu zapalnego stawu i zmniejszenie obrzęku,
 • badania podologiczne potwierdziły całkowite pozbycie się haluksów w 30 dni u ponad 86% kobiet.

Przykładowa karta badania nr AB/123*:

29.08.2015 (początek badania) 13.09.2015 20.09.2015
Kąt odchylenia dużego palucha 45º 25º
Podeszwowy nacisk na szczyt pierwszej kości śródstopia (N/cm²) 1,09 0,88 0,44
Opuchlizna i/lub zaczerwienienie - występowanie Bolesna opuchlizna i widoczne zaczerwienienie Niewielkie zaczerwienienie Opuchlizna i zaczerwienienie ustąpiły

*Dane pacjenta zostały usunięte ze względu na ochronę prywatności

Wyniki eksperymentu prof. Landera potwierdzają nie tylko badania, ale także zdjęcia rentgenowskie stóp pacjentów. Widać na nich dokładnie, że gdy codziennie zakłada się korektor Hallu Motion, wprowadza on organizm w stan obrony przed skutkami koślawych paluchów. Likwiduje deformacje, zanim utrudni poruszanie się. W efekcie zamienia zaburzenia stawów w sprawnie działającą stopę.

Aparat motoryczny Hallu Motion bardzo szybko stał się popularny wśród kobiet cierpiących na halluksy. Zdobył fantastyczne opinie uznanych specjalistów ortopedii oraz rehabilitantów. Przeszedł bardzo rygorystyczne badania, a jego konstrukcja została zastrzeżona w instytucie patentowym. Zbiera non-stop pozytywne opinie na najważniejszych międzynarodowych konferencjach rehabilitacyjnych i ortopedycznych.

Oprócz tego został również wypróbowany przez wiele osób, takich jak pani Barbara Myśliwiec:

„Otrzymałam ten motoryczny aparat prof. Landera i już na drugi dzień poczułam niesamowitą ulgę. Po paru dniach chodzenia w tym urządzeniu znowu mogłam założyć moje ulubione buty na obcasie i to bez żadnego bólu czy obtarć! Nie zmieniłam trybu życia, a moje stopy regularnie stawały się coraz ładniejsze, a palce na siebie nie nachodziły! Korektor jest w pełni bezpieczny i prosty w stosowaniu. Dzięki profesorowi Landerowi pozbyłam się haluksów w miesiąc. Jestem zachwycona!”

Oto wyjątkowa promocja dla Czytelników naszego portalu: z poniższego linka można otrzymać Hallu Motion za udział w klubie rabatowym ze zniżką - o 150 zł taniej. Specjalna oferta będzie ważna do końca 20-01-2017.


Najczęściej czytane

Ekspert: na Mazowszu nie ma nowych ognisk zakażenia bakterią New Delhi

PAP: Sprawniejsze leczenie i lepsza kontrola kosztów dzięki tabletom dla lekarzy

NIK: prowadzenie dokumentacji medycznej w wielu placówkach niewłaściwe

Narządy od dawców z HIV przeszczepiono w Wielkiej Brytanii

Włochy: Badacze chcą dotrzeć do DNA Leonarda da Vinci

O autorze formuły

Ukończył Medicine School of Boston. Były członek United States Hospital in Marsylia i International Orthopedic Clinic in Zürich. Prof. Adam Lander jest członkiem European Physical Therapy Institute. Autor wielu publikacji naukowych odnośnie haluksów i schorzeń stawów. Obecnie mieszka i pracuje w Bernie.

Zdrowe stopy w miesiąc!

Haluksy przeszkadzały mi w codziennym życiu. Ból stóp, problem z kupieniem obuwia, wstyd przed pokazaniem stóp... to tylko kilka z dolegliwości, przez które cierpiałam. Korektor prof. Landera polecił mi znajomy fizjoterapeuta. Gdy ich spróbowałam, wiedziałam, że już NIGDY nie skorzystam z żadnej innej metody na haluksy. Dzięki korektorowi, z dnia na dzień zniknął stan zapalny i ból, a moje palce zostały wyprostowane.

Krystyna,
Dąbrowa Górnicza

Kliknij tutaj, aby otrzymać motoryczny aparat prof. Landera

Komentarze 

Czytaj odpowiedzi do artykułu"Ortopedzi przerażeni szybkością działania nowej formuły na haluksy"
~panna_marianna:Próbował ktoś?
~Magda_Gdynia:Witam. Mam haluksy na obu stopach. Czy ktoś się ich jakos pozbyl? Niech napisze każdy kto ma pojęcie o tej metodzie, a najlepiej sam stosował. Czy można ja w ogole stosowac przez cały dzien i noc?
~rozsadna1975:Ja juz probowalam jakichs okladow, klinow na palce i cwiczen i trochę na na nich pomagalo. Tutaj rzeczywiscie korektor zdzialal cuda, albo jest lepszy. Na pewno do niego potrzeba jakichs cwiczen
~Viktor:Mnie takie rzeczy nie przekonują. Chcesz mieć zdrowe stopy? Przestan nosić wysokie obcasy, zacznij uprawiac sport i na miłość boską mniej żryj, bo nadwaga nogom nie pomaga!!!
~blair:Podobno jest tak, że jak używasz tego urzadzenia to najlepiej jest bardziej oszczedzac stopy i efekt możliwy do uzyskania. Sama nie stosowalam.
~caliiinka:Po tytule spodziewałam się jakiejś znów magicznej kuracji czy czegoś. A tu proszę naukowe odkrycie, bardzo interesujące, podbijam pytanie - czy próbował ktoś?
~Dominika33:Sprawdzilo się u mojej mamy to i u kazdej kobitki się sprawdzi, mama pozbyla się tych okropnych koslawych paluchow, bez operacji i innych darmowych bezsensownych porad
~dr_ka:I ja dorzucę pare groszy. Niedawno miałam o tym wykłady na AWF-ie okazuje się, ze rzeczywiście ta metoda pomaga odzyskac ladne i sprawne stopy bez specjalnych ćwiczen, rehabiliatacji, diet i innych, wszystko dzięki zastosowaniu specjalnej biomechanicznej konstrukcji, która równocześnie wzmacnia staw i prostuje koślawy paluch.
~K_A_S_I_A:KONKRETY LUDZIE. MAM HALUKSY I CHCE SIE ICH POZBYC. MOŻE POWIEDZIEĆ KTOŚ KTO WYPRÓBOWAŁ KONKRETNIE TO ROZWIAZANIE?
~walczacaZhaluksami:Stosuję kurację prof. Landera kilkanaście dni i na razie ból zniknął i palce tak na siebie nie nachodzą. Moze Mniej niż obiecuja, ale jestem naprawde zadowolona.
~panna_marianna:Na ich stronie piszą o gwarancji zwrotu pieniędzy. Wiecie czy to ma pokrycie? Rzeczywiście jeśli halluksy nie znikna oddadzą pieniądze? Nie lubie kupować w ciemno, nie mam pieniędzy, żeby szastać na lewo i prawo. Muszę mieć gwarancję, że jak już zapłace to odzyskam normalne stopy. Wydałam już dostatecznie dużo na haluksy.
~Marian_Jaworzno:Niestety nie mogę pochwalić się długoterminowymi wynikami, poniewaz stosuję korektr dopiero od 1 tygodnia, ale nie uwierzycie, w ciągu pierwszych 7 dni obrzeki i bol prawie zniknely i latwiej mi chodzic :)
~JużSprawny:Panie i panowie sam mam halluksa na prawej stopie i zwóciłem uwagę na niego dopiero jak się zaczał ból - taki ciagły. wtedy zacząłem experymenty z różnymi sposobami. Te bajki o amoniaku i innych takich tam to można dzieciom czytać. rozmawiałem ze specjalistami i każdy oczywiście na stół i ciąć, kroić, chlastać ... Normalka każdy chce zarobić ale żeby to tak nie bolało i żeby nie było kmplikacji przy lub po operacjach, i zeby one jeszcze nie powracały. No ale w znakomitej większości haluksy powracają. Rozmawiałem z fizykoterapeutą i on mi poradził ten korektor. powiedział ze dopiero wtedy następuje korekta gdy się zmusi stope i palec do chodzenia we właściwej pozycji - wtedy położenia palca się utrwala i następuje poprawa. Polecam z czystym sumieniem.
~Tristan:Dziękuje za wasze opinie.
~kristoff79:mi sie pojawil nagle i tylko na jednej stopie na lewej i jakos nie wierzylam w to ze to od noszenia butow na wysokim obcasie gdyz nie nosze takich butow.Nosze tylko i wylacznie adidasy,buty sportowe zadnych obcasow a i tak mi sie pojawil. To było dziwne. Pozniej wyprobowalem wyżej opisany korektor motoryczny. Wszystko zgodnie z obietnicą producenta. Pozbylem się haluksow w miesiac, może innym tez pomoze
~vist:Mysle nad kupieniem tego dla mojej zony w zwiazku z tym mam pytanie jedno ale krotkie do kobiet. Nie chce zeby sie obrazila na to ze niby jej sugeruje ze ma problemy ze zdrowiem. Moze sie obrazic chyba nie?
~dominikaaa:To tak dokuczliwe schorzenie ze chyba nie, pod warunkiem ze zrobisz to z glowa
~zadowolona:Operacja dla mnie była ostatecznośćcia, potwornie boje się skalpela i powiklan. Sprobowalam tego i moja kuracja przebiegała bardzo dobrze. Samo słowo "kuracja" kojarzy się strasznie, badzmy szczerze. Ale to nie była zwykła kuracja, ja po prostu nosilam podczas sprzątania i zajmowania się domem te nakladke, no i troche mniej chodzilam w obcasach i czasem jakieś ziolowe namaczanie stop. Pozbylam się zwyrodnienia, obrzekow i brzydkich stop w kilka tygodni.
~szatyna_szalona:w to co tu piszecie nie wierzę .odpowiedzcie mi na pytanie skąd koslawe paluchy u mężczyzn? haluksy są genetycznie przekazywane przez przodków a nie przez wąskie buty. Zostaja więc Tylko zabiegi i cwiczenia, nie ma nic za darmo, trzeba sie nameczyc! zrozumcie
~smieszka:Ja wlasnie dzieki metodzie Landera odzyskalam wreszcie ladne i sprawne stopy. Do tego już nie mialaz zadnych uciskow ani otarc, zniknely tez bolace nagniotki pomiędzy palcami. Malo tego, ten materiał nie wywołuje podrażnień i uczuleń. Spoko, moge to polecic.
~onaaaaa:Ja :) Skrócił mi okres rehabilitacji po operacji. Teraz go stosuje codziennie, tak w celach profilaktycznych. A, i jeszcze jedno – może być stosowane z prawie wszystkimi rodzajami obuwia!
~Marta_48 lat:CHYBA SIĘ ZDECYDUJĘ. TAM NA TEJ STRONIE ZNAJDUJE SIĘ GWARANCJA SATYSFAKCJI. RZECZYWIŚCIE ZWRACAJĄ PIENIADZE? NIE CHCĘ RYZYKOWAĆ. PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ ZALEŻY MI NA CZASIE. MUSZĘ ZA 3 TYGODNIE ODZYSKAC SPRAWNOSC, BO MAMY WESELE W RODZINIE.
~EMILLA:NO NIECH KTOS ODPISZE!!!!! PROSZE
~Wojtas:Kliknij w link na końcu artykułu i przeczytaj sobie. Gwarantują zwrot kasy, dlaczego mieliby kłamać? Wszystko masz w regulaminie.
~Basia:Dobrze, zamówiłam. Dam tutaj niedługo informację jak z efektami.

Skomentuj: